بازی ماجرایی"پناهنده1942"قسمت اول منتشر شد!
(1397/12/23، 07:42 عصر)kiarash نوشته است: خیلی عالیه ولی من وقتی کلید کلیسا رو پیدا می کنم و وارد در میشم بعد از بارگذاریش دیگه بالا نمیاد و می پره بیرون .
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا حافظه رم دستگاه پر میشه و کرش میکنه. چون لیوت خیلی سنگینه. دارم امکان تغییر تنظیمات گرافیکی رو اضافه میکنم به بازی تو آپدیت بعدی. اما اگه رم دستگاه ۲ گیگ یا بیشتر باشه نباید مشکلی پیش بیاد. لطفا مدل گوشیتون رو برام بفرستید تا من دقیق تر بررسی کنم.
ممنون بابت گزارش خطا.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اولا 6 گیگ خالی دارم دوما بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه سوما فقط بعد از اونجا میپره بیرون چهارما مدل دستگاه تبلت asus هستش پنجما یک لایه سفید زیر بازی نشون داده میشه.
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سپاس شده توسط: kaveh_pzh
سلام.
بازی زیبایی شده تبریک میگم.
اما چرا بازی نیاز به ۲ گیگابایت رم داره ؟ عدد بالایی هست!
نمی‌تونید با یکسری بهینه سازی بیاریدش پایین تر ؟
دلیل خاصی داره که memory use بازی اینقدر بالا رفته ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: _mohammad_javad_ ، kaveh_pzh
(1397/12/23، 08:47 عصر)kiarash نوشته است: اولا 6 گیگ خالی دارم دوما بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه سوما فقط بعد از اونجا میپره بیرون چهارما مدل دستگاه تبلت asus هستش پنجما یک لایه سفید زیر بازی نشون داده میشه.

دوست عزیز فکر میکنم اشتباه متوجه شدید. منظورم حافظه موقت(RAM) بود. چون پیش از ورود به لیوت داخل صومعه میپره بیرون احتمالا حافظه رم موقع لود کردن پر میشه چون این لی اوت هم بزرگتر و هم شلوغ تره نسبت به بقیه لی اوت ها. مدل دستگاه رو هم برای این پرسیدم که هم رم و هم نوع پردازنده رو بدونم تا بهتر بشه علت مشکل رو فهمید. مورد آخر هم در گوشیهای باصفحه بزرگ یا تبلت ها به وجود میاد که در به روز رسانی جدید حل شده.
اگر مدل دقیق تبلت رو بگید بهتر میشه علت مشکل رو فهمید.
(1397/12/23، 08:59 عصر)tubac0 نوشته است: سلام.
بازی زیبایی شده تبریک میگم.
اما چرا بازی نیاز به ۲ گیگابایت رم داره ؟ عدد بالایی هست!
نمی‌تونید با یکسری بهینه سازی بیاریدش پایین تر ؟
دلیل خاصی داره که memory use بازی اینقدر بالا رفته ؟
متشکرم دوست عزیز،
متاسفانه یکی از لی اوت های بازی هم بزرگتر از سایر لی اوت هاست و هم تعداد زیادی آبجکت توش بکار رفته. همچنین نور پردازی کار باعث شده حافظه زیادی رو اشغال کنه.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
مدل دستگاه asus p024 هستش یا اسم دیگش z380kl هستش

رم دستگاه هم ۲ گیگ هستش
کانال مطالب آرشیوی کانستراکت 2

آیدی کانال
  پاسخ

سلام و خسته نباشید من بازیتون رو انجام دادم و اینو بگم خیلی خوشم اومد فقط چند تا چیز رو بگم برای بهتر شدن بازی که امیدوارم در آینده بازی خیلی خوبی در کافه بازار بشه.
یکی اینکه خیلی بازی کند پیش میره راه رفتنش به نظرم خیلی کنده
دو اینکه شخصیت خوده بازی انگار بچست و اصلا به بازی نمیاد
و یکی دیگه تینکه من وقتی از زیر زمین اومدم بالا و بازی رو باز و بست کردم تمام ایتم هایی که برداشته بودم مثل کلید و بنزین دستم بود ولی محیط بازی برگشته بود از اول یعنی مجسمه انگشت نداشت و در کمد بسته شده بود
و اینکه امیدوارم قسمت های بعدی خیلی طولانی تر از این قسمت باشه البته که این نسخه حالت دمو داشت
موفق باشید. 41
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، kaveh_pzh
(1397/12/26، 12:54 صبح)ppoor60 نوشته است: سلام و خسته نباشید من بازیتون رو انجام دادم و اینو بگم خیلی خوشم اومد فقط چند تا چیز رو بگم برای بهتر شدن بازی که امیدوارم در آینده بازی خیلی خوبی در کافه بازار بشه.
یکی اینکه خیلی بازی کند پیش میره راه رفتنش به نظرم خیلی کنده
دو اینکه شخصیت خوده بازی انگار بچست و اصلا به بازی نمیاد
و یکی دیگه تینکه من وقتی از زیر زمین اومدم بالا و بازی رو باز و بست کردم تمام ایتم هایی که برداشته بودم مثل کلید و بنزین دستم بود ولی محیط بازی برگشته بود از اول یعنی مجسمه انگشت نداشت و در کمد بسته شده بود
و اینکه امیدوارم قسمت های بعدی خیلی طولانی تر از این قسمت باشه البته که این نسخه حالت دمو داشت
موفق باشید. 41

سلام دوست عزیز،
بابت نظراتتون متشکرم. قصد من هم از انتشار این نسخه بازخورد گرفتن از بازیکن ها و رفع اشکالات بوده. نکات مربوط به شخصیت اصلی بازی و کند پیشرفتن رو حتما مد نظر قرار میدم. باگی رو هم که بهش اشاره کردید من تست کردم و دیدم همینطوره که گزارش دادید، در بروزرسانی بعدی مشکل رو برطرف میکنم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
بازیتون عالی هست.
به نظر من در بازار اندرویدیها مایکت هم انتشار بدید.
البته مایکت بر خلاف بازار ،پولی از توسعه دهندگانش نمی گیرد و معمولا کاربران مایکت بیشتر هستند.
خوشبختی نمیتونه مسافرت کردن باشه، داشتن باشه، بدست آوردن باشه یا حتی پوشیدن !
خوشبختی یک تجربه معنوی از زندگی کردن هر دقیقه از زندگیتان با عشق، لذت و قدردانی است
__دنیس ویتلی
  پاسخ

(1397/12/26، 08:19 صبح)مهدی بابایی نوشته است: سلام
بازیتون عالی هست.
به نظر من در بازار اندرویدیها مایکت هم انتشار بدید.
البته مایکت بر خلاف بازار ،پولی از توسعه دهندگانش نمی گیرد و معمولا کاربران مایکت بیشتر هستند.

سلام دوست عزیز،
ممنون بابت نظرتون. بازی برای مایکت هم ارسال شده و درحال بررسیه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mahdibabaei M.N

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 151 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 523 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 777 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 882 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81