مهم آموزش بازیسازی و برنامه نویسی سی شارپ در یونیتی برای همه (رایگان)
(1395/6/28، 02:38 عصر)shazde نوشته است: سلام
خیلی ممنون از شما بخاطر این آموزش جامع.
پیشنهاد میکنم توی فرانش هم بزارید آموزش رو.

سلام خواهش می کنم

بله به زودی در فرانش هم منتشر میشه
موفق باشی
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
هر چقدر تشکر کنیم کمه 4
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer
(1395/6/28، 07:51 عصر)vahid نوشته است: متاسفانه با جيميل هم امتحان كردم عمليات موفق ميزنه ولي لينك هارو نميده?

سلام دوست خوب در نظرات پست در لرنینگ تی وی اعلام کنید

راهنمایی می کنند
موفق باشی

(1395/6/28، 08:01 عصر)GAME MOEIN نوشته است: هر چقدر تشکر کنیم کمه 4

خواهش می کنم 
برای این که دیگر علاقه مندان به بازیسازی با یونیتی از سردرگمی نجات پیدا کنند لطف کنید در تمام گروه های بازی سازی تلگرام لینک پست رو منتشر کنید
موفق باشی دوست خوب
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط:
دوباره سلام.
دو تا سوال داشتم.

شما یونیتی رو  چندساله کار میکنید و توی چه مدت کار با محیط و کدنویسیش رو یاد گیرفتید؟

خودتون تا حالا بازی ساختید که منتشر شده باشه یا نه؟

رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/29، 03:07 عصر)shazde نوشته است: دوباره سلام.
دو تا سوال داشتم.

شما یونیتی رو  چندساله کار میکنید و توی چه مدت کار با محیط و کدنویسیش رو یاد گیرفتید؟

خودتون تا حالا بازی ساختید که منتشر شده باشه یا نه؟

سلام دوست خوب

من داستانم کمی متفاوته!

از بچگی دیوونه بازی بودم ، بازی های سگا و میکرو یادش بخیر!
از سن 15 یا 16 سالگی بود که می خواستم بازی بسازم انجین های مختلف رو تست کردم تا به یونیتی رسیدم من شاید 3 سال که با یونیتی آشنا شدم ولی داستانم کمی فرق داره بعضی روزا تا 10 ساعت مطالعه بازیسازی و برنامه نویسی دارم

خودم رو اسیر درس و دانشگاه نکردم ، اعتقاد دارم در دانشگاه هیچی یاد نمی گیرید جز جفنگیاتی که به مدرکی بی ارزش ختم میشه
کاردانی معماری از دانشگاه منتظری مشهد گرفتم لیسانس اقبال لاهوری بودم به عشق یادگیری برنامه نویسی گیم انصراف دادم کنکور نرم افزار دادم رتبه 13 دانشگاه سجاد مشهد قبول شدم

با خوشحالی رفتم دانشگاه دیدم استادایی که همه پسوند دکتر و مهندس دارن ولی توانایی انتقال دانش ندارن یا اصلا چیزی بلد نیستن چون واقعا چیزایی که در دانشگاه یاد می گیری اگه خودت وقت بزاری یک هفته ای یاد می گیری

اینقدر حالم گرفته شد تصمیم گرفتم خودم برم دنبال علم مورده علاقم ، گفتم تمرکزم شبانه روز بازیسازی بود و همین الانم تمرکزم شبانه روز بازیسازی است سعی کردم توانایی زبان انگلیسی رو در حد نیاز بالا ببرم
از هیچ مطلبی برای مطالعه نمی گذرم این رو از مربی افسانه ای منچستر بشنوید که به مربیان توصیه کرده بود از هیچ چیزی برای مطالعه نگذرید حتی اگر به نظرتون جفنگ باشه

در یادگیری علم مورده علاقم حریصم ، فرصت عمر محدود است و زمان به سرعت در حال گذر
هیچ آیدی از من در شبکه های اجتماعی وجود نداره وقتم رو پای چت کردن و کامنت گذاشتن بی خود در انجمن ها تلف نمی کنم 

توکلم به خداست اعتقاد قلبی دارم اگر تلاش کنید و توکل کنید خداوند برکت میده و کمک می کنه
دین رو از زندگی بیرون نزارید و باور قلبی داشته باشید خدا هست و کمکتون می کنه
اعتماد به نفس و خود باوری داشته باشید هیچ انسانی از شما چیزی بیش تر نداره فقط انسان های موفق تلاششون بیش تره

عمرتون رو با بیرون رفتن با دوستان ، نشستن پای برنامه نود و فوتبال حروم نکنید در حد استراحت استفاده کنید

به ایران و ایرانی عشق بورزید و هدفتون پیشرفت کشورتون باشه

اسیره مدرک گرایی و کاره دولتی نباشید خودتون رو از بندهایی که از جامعه غربی وارد کشور ما شده رها کنید
من از رشته نرم افزار رو هم گذاشتم کنار چون دوست ندارم عمرم رو جایی بزارم که سطح علمی استادانش از خود من پایین تره

در راهتون استوار باشید من هیچ حامی نداشتم جز خدا به هرکی می گفتم می خوام بازی بسازم مسخرم می کرد پدر و مادرا که اصلا نمی فهمیدن بازی یعنی چی؟!

الان شرایط کمی بهتر شده زمانی که من شروع کردم از خانواده کسی حامیم نشد ولی بعد از مدتی که عملکرد رو دیدن شرایط بهتر شد!

آموش های فارسی که به استادش اعتماد دارید حتما تهیه کنید شده از پول ساندویچتون بزنید!

هر استادی که کارش خوبه برای دوره کلی تحقیق کرده و زمان با ارزشش رو داره در اختیاره شما میزاره

این یک کوتاه مختصری از این که چطور پیشرفت کردم!

در مورده بازی هایی که ساختم چند تا پروژه انجام دادم
ولی بازی که به نام خودم در کافه بازار منتشر شده رنگ آمیزی فرشته هاست که یک بازی رنگ آمیزی برای کودکان زیره 10 سال مخصوصا دختر بچه هاست

در انتشار بازی وسواس دارم بعضی دوستان تند و تند بازی های بی کیفیت منتشر می کنن و به ضرر خودشون و کشور چون اعتماد بازی باز ایرانی رو از دست میدن 
نتیجش میشه فروش کم و تلاش بی فایده

چند تا ایده ناب دارم که در حال رشد هستن با یک شرکت هم صحبت کردم بیش تر به دنبال طراح های قوی دو بعدی هستم تا چند داستانی که دارم در قالب بازی منتشر کنم 
به هر حال فعلا هدفم ، اولویتش آموزش هست تا این ضعف آموزشی مرتفع بشه نیم نگاهی ام به پروژه های خودم دارم که شاید به زودی منتشر شه

در انتها حتما حتما این مقاله ترجمه شده رو مطالعه کنید

امیدوارم پاسخ مفید بوده باشه دوست خوب 
موفق باشی

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei ، shaygaaan ، نیما ، ghasem ، GAME MOEIN
سلام
خیلی ممنون از انگیزه ای که دادید
من هم واقعا اگر مشکل سربازی نبود , دانشگاه رو ول میکردم چون منم رشتم نرم افزاره و با چشم خودم دیدم استاد هایی که من بیشتر از اونا درمورد کامپیوتر اطلاع دارم و واقعا آدم دلسرد میشه.

از این آموزش های جامع واقعا , واقعا ممنون
من رو ترغیب کرد که حتما با آموزش های شما , یونیتی رو شروع به یاد گیری کنم.
موفق باشید
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

با سپاس ، خود پاسخ طولانی بود نقل قول نکردم ...

واقعا حرفتون درست و به جا بود ، در دانشگاه های ما داخل ایران هیچی یادم نمیدن ، بنده خودمم به شخصه رشتم تجربی هست اما یونیتی رو جدا یاد گرفتم و برنامه نویسی های مختلف ( در حالی که ) دوستانی رو دارم که از زمانی که من رفتم تجربی اونا رفتن دنبال برنامه نویسی و کلاس های دانشگاه و خودشونو اونجا توی کلاس های مسخره اسیر کردن ، اما من رشتم رو ی چیز دیگه برداشتم و در کنارش برنامه نویسی و بازی سازی رو یاد گرفتم بصورت حرفه ای .

نقل قول از یکی از دوستانم که میگفت ما خودمونو به کتاب های نوشته شده توسط استاد های مثلا استاد ایرانی محدود کردیم و پیشرفت نکردیم ... حالا نه شغل داریم نه برنامه نویسی یاد گرفتیم ... .

هروقت که حرف از بازی سازی میشه ، اسم یونیتی و برنامه نویسای یونیتی هست که با درخشش تمام چشم هارو خیره به خودش میکنه ...

یونیتی موتور واقعا قوی هست ، به جرعت میتونم بگم این موتور بازی سازی ، دریچه ای به آینده دیجیتالی واقعیت مجازی هست که جای بهتر شدن نیز دارد ...
  پاسخ

سلام
دوست عزیز
امیدوارم ناراحت نشوید
شما که از تمسخر صحبت می کنید
بهتر نیست خودتان کپی نکنید ؟

تا دیگران شما رو تمسخر نگیرند

و اینو هم گفته باشم
که این تاپیک ربطی به تمسخر مردم کشورمون نداره!
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/31، 04:10 صبح)hunk نوشته است: دمت گرم داداش فقط چند تا سوال
چرا مردم ما هر چقدر هم که براشون فرهنگ سازی بشه اخرش دست از سر عقیده های مسخرشون برنمیدارن
راستی چرا ما بازی هامون رو داخل کافه بازار منتشر میکنیم؟ مگه مجبوریم به مردمی که مسخرمون میکنن خدمت کنیم؟ مگه ما برده اونها هستیم؟ نه دوست دارن خوب بشن نه میخوان خوب بشن پس بهتره توسعه دهنده ها کلا دنباله خدمت به این مردم رو ول کنند و بازی هاشون رو در گوگل پلی منتشر کنند اینطوری هم مردم به ارزوشون میرسن(مملکت پیشرفت نکنه) هم یه سودی عاید ما میشه امیدوارم حرف هام تا حدی تاثیر بزاره

شاید تو درست بگی داداش.

یه سری یا از ماها حمایت نمی کنن یا زحمات مون رو به باد میدن یا ما رومسخره میکنن یا...

ولی نباید نا امید بشی.

همین الآن مدیر انجمن یونیتی گفت به ایران و ایرانی بودنت عشق بورز و هدفت فقط پیشرفت کشورت باشه.

چه ایرادی داره مردم دنیا بگن فلانی ایرانی هستش (به طور مثال) بازیش تو کل دنیا معروف شده.

ما به حمایت هیچ کس، هیچ نیازی نداریم فقط باید توکلمون به خدا باشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: fake ، developer ، shaygaaan
(1395/6/30، 03:41 صبح)shazde نوشته است: سلام
خیلی ممنون از انگیزه ای که دادید
من هم واقعا اگر مشکل سربازی نبود , دانشگاه رو ول میکردم چون منم رشتم نرم افزاره و با چشم خودم دیدم استاد هایی که من بیشتر از اونا درمورد کامپیوتر اطلاع دارم و واقعا آدم دلسرد میشه.

از این آموزش های جامع واقعا , واقعا ممنون
من رو ترغیب کرد که حتما با آموزش های شما , یونیتی رو شروع به یاد گیری کنم.
موفق باشید

خواهش می کنم 
امیدوارم موفق باشی

(1395/6/31، 04:10 صبح)hunk نوشته است: دمت گرم داداش فقط چند تا سوال
چرا مردم ما هر چقدر هم که براشون فرهنگ سازی بشه اخرش دست از سر عقیده های مسخرشون برنمیدارن
راستی چرا ما بازی هامون رو داخل کافه بازار منتشر میکنیم؟ مگه مجبوریم به مردمی که مسخرمون میکنن خدمت کنیم؟ مگه ما برده اونها هستیم؟ نه دوست دارن خوب بشن نه میخوان خوب بشن پس بهتره توسعه دهنده ها کلا دنباله خدمت به این مردم رو ول کنند و بازی هاشون رو در گوگل پلی منتشر کنند اینطوری هم مردم به ارزوشون میرسن(مملکت پیشرفت نکنه) هم یه سودی عاید ما میشه امیدوارم حرف هام تا حدی تاثیر بزاره

سلام
اگر بازی با کیفیت بسازید سیل عظیمی از هواداران مدافع شما خواهند بود
نمونه بارزش بازی آقای فنائی است که در ابتدا انتشار  در اخبار صدا و سیما به عنوان بازی ترویج عقاید فراماسونری نامبرده شد که هواداران با اعتراض زیاد و حمایت از بازی وادار کردن شبکه خبر بیست و سی بیانیه بده و یک جورایی عذر خواهی کنه
موفق باشی

(1395/6/30، 04:08 صبح)hesam3 نوشته است: با سپاس ، خود پاسخ طولانی بود نقل قول نکردم ...

واقعا حرفتون درست و به جا بود ، در دانشگاه های ما داخل ایران هیچی یادم نمیدن ، بنده خودمم به شخصه رشتم تجربی هست اما یونیتی رو جدا یاد گرفتم و برنامه نویسی های مختلف ( در حالی که ) دوستانی رو دارم که از زمانی که من رفتم تجربی اونا رفتن دنبال برنامه نویسی و کلاس های دانشگاه و خودشونو اونجا توی کلاس های مسخره اسیر کردن ، اما من رشتم رو ی چیز دیگه برداشتم و در کنارش برنامه نویسی و بازی سازی رو یاد گرفتم بصورت حرفه ای .

نقل قول از یکی از دوستانم که میگفت ما خودمونو به کتاب های نوشته شده توسط استاد های مثلا استاد ایرانی محدود کردیم و پیشرفت نکردیم ... حالا نه شغل داریم نه برنامه نویسی یاد گرفتیم ... .

هروقت که حرف از بازی سازی میشه ، اسم یونیتی و برنامه نویسای یونیتی هست که با درخشش تمام چشم هارو خیره به خودش میکنه ...

یونیتی موتور واقعا قوی هست ، به جرعت میتونم بگم این موتور بازی سازی ، دریچه ای به آینده دیجیتالی واقعیت مجازی هست که جای بهتر شدن نیز دارد ...

سلام خواهش می کنم
بله کاملا نکته های که برای دانشگاه گفتید درسته
و یونیتی واقعا جای پیشرفت زیادی داره و روز به روز داره بهتر و کامل تر میشه
موفق باشید

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درباره موهو (انیمه استودیو): azin24 3 6,523 1400/2/2، 09:41 عصر
آخرین ارسال: Mikaeil
  دوره آموزشی ساخت بازی ساده برای سطح مبتدی general-sherman 3 3,522 1399/9/27، 04:54 عصر
آخرین ارسال: general-sherman
Star آموزش نامه ی گرافیک طراحی ی خودروی ایرانی Mohamad## 2 2,675 1399/6/11، 11:51 صبح
آخرین ارسال: Mohamad##
  موقعیت شغلی انیماتور 2 بعدی : azin24 2 2,713 1399/2/6، 01:56 عصر
آخرین ارسال: mahdi.paradox
  ریگ بندی لذت بخش و متفاوت با نسخه ی جدید اسکریپت Duik azin24 1 2,432 1399/2/6، 01:51 عصر
آخرین ارسال: M.gh

پرش به انجمن: