مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

برنامه کاربردی اسپریت اسلحه
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان امید وارم خوب باید 1
امروز میخمواهم یه نرم افزار که حجمی حدود 3 مگابایت دارد به شما معرفی کنم .شما با این برنامه میتونید اسپریات اسلحه درست کنید.به این صورت که چندین تکه از قسمت های اسلحه وجورد دارد و شما با درگ کردن ان در یک محیط تکه ها رو میچسبانید .
عکسی از محیط برنامه :
[عکس: Capture_2015_07_12_13_44_03_239.png]
لینک دانلود :
دانلود
منبع هم باید بگم یادم نمیاد کجا دانلودش کردم 4

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: esmail33 ، Vizmark# ، ghasem ، s1990 ، mostafanastary ، sajad888 ، shaygaaan ، shazde ، GAME MOEIN ، نیما ، general-sherman
ایول داداش
خیلی خوب بود
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: majidahmadi
(1394/4/24، 12:53 صبح)Tartilla نوشته: ایول داداش
خیلی خوب بود
خوش حالم که بدردتون خورد  1

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
مرسی ممنون

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
خیلی عالی و بدردم خورد عالی
کار کنید,ازدواج کنید,بچه دار شوید,مالیاتتان را پرداخت کنید,قبض هایتا را پرداخت کنید,تلویزیونتان را نگاه کنید,عادی رفتار کنید,از قوانین پیروی کنید,و بعد از من تکرار کنید:من آزادم
Go to work,get married,have some kids,pay your taxes,pay your bills,watch your TV,act normal,OBEY LAW,and repeat after me:I'm free 16

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام ببخشید من سه سوال دارم من نمیدونم چطوری و با چه برنامه ای اسپریات  بسازم مثل راه رفتن یک انسان بعضی ها میگن با انیمه استدیو ولی من نمیدونم طوری وقتی با انیمع استدیو ساختم وارد برانامه کانسترکت کنم کمکم کنین

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/7/2، 11:00 عصر)1810579147 نوشته: سلام ببخشید من سه سوال دارم من نمیدونم چطوری و با چه برنامه ای اسپریات  بسازم مثل راه رفتن یک انسان بعضی ها میگن با انیمه استدیو ولی من نمیدونم طوری وقتی با انیمع استدیو ساختم وارد برانامه کانسترکت کنم کمکم کنین

اگه فقط میخواید راه رفتن انسان رو درست کنید پیشنهاد من به شما نرم افزار Animation Box هست که اگه تو انجمن سرچش کنید، پیداش میکنید.محیط خیلی ساده ای هم داره.
وقتی با انیمه استودیو کاراکترتون رو انیمیت کنید فریم های انیمیشن رو بهتون میده بعد شما باید توی کانستراکت یه اسپرایت درست کنید و فریم هاتون رو توی اسپرایت بریزید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
من نمیدونم چرا توی انیمه استدیو نمیتونم استخون به مدلم بچسبونم فقط استخون حرکت میکنه کسی میدونه؟؟؟ مشکل چیه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: