مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

پروژه نیمه تمام the ball in the hole
سلام دوستان.من یک پروژه جدید در سبک هایپر کژوال رو 1 هفته پیش استارت زدم ولی تو قسمت کار با کنستراکت به مشکل خوردم.میخواستم دو تا حرکت مهم تو بازیم انجام بشه.
1:توپی که در تصویر میبینید یک انحراف روان به سمت راست داشته باشه و با نگه داشتن صفحه به راست بره کم کم
اون آبجکت های مانع توپ در مختصات مختلف به صورت رندوم و همیشگی نمایش داده شن ولی در امتداد هم باشن.
اگر خواستین همکاری جدی تری داشته باشین بگین تا آیدیم تو تلگرامو بدم.
درضمن برای بازی جز این خیلی مود های دیگه هم هست پس لطف کنین حرفی از تکراری بودنش نزنین 22 22 [عکس: Screenshot_9_.png][عکس: Screenshot_10_.png][عکس: Screenshot_11_.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
من هستم
به زودی 

اولین بازی من

به نام Speaker tiles

سبک بازی موزیکال

کانال تلگرام بازی : https://t.me/Speaker_tiles

سپاس و اعتبار فراموش نشه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/5/18، 01:30 عصر)Kiarash نوشته: من هستم

قبل از هر چیزی میتونید جواب دو سوال اول رو لطف کنید؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
میتونید یک رفتار ۸ جهت بدید و داخل تنظیماتش سرعت رو کم بذارید و حرکت هشت جهت رو  فقط  left & right بذارید و داخل event بگید اگه is in touch بود simulate control بشه به سمت راست و اگه is in touch نبود invert شه به سر جای اصلیش.
برای دومی : باید بگید شی سیستم every x second (زمان دلخواه) craete object شه بهش مختصات x & y رو میدید و می گی داخل کدوم لایه باشه.

سپاس فراموش نشه
به زودی 

اولین بازی من

به نام Speaker tiles

سبک بازی موزیکال

سپاس و اعتبار فراموش نشه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، پنگوئن گیمز
Exclamation 
(1397/5/18، 05:39 عصر)Kiarash نوشته: میتونید یک رفتار ۸ جهت بدید و داخل تنظیماتش سرعت رو کم بذارید و حرکت هشت جهت رو  فقط  left & right بذارید و داخل event بگید اگه is in touch بود simulate control بشه به سمت راست و اگه is in touch نبود invert شه به سر جای اصلیش.
برای دومی : باید بگید شی سیستم every x second (زمان دلخواه) craete object شه بهش مختصات x & y رو میدید و می گی داخل کدوم لایه باشه.

سپاس فراموش نشه

دنبال اون نبودم حقیقتش.ببینید.من یک آبجکت دارم.میخوام بهش بگم هر بار که اسپاون میشه یکی هم ازش روبروش در امتدادش ولی برعکس کپی شه و مختصاتش رندوم ولی محدود به یک منطقه باشه.و هر بار که پلیر از فضای بین آبجکت اصلی و کپی شده رد میشه یکی به امتیاز کلش اضافه شه بعد سرعت پایین اومدن موانع بیشتر شه و مدت زمان اسپاونشون کمتر شه و موسیقی سرعتش بره بالا.میدونم ممکنه ایده سختی باشه ولی من باید انجامش بدم به خاطر یک پروژه ای پس هر کی هر راهی به ذهنش میرسه از گفتنش دریغ نکنه.ممنونم از همگیتون. 63 63 63 20 20 20

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام، این سورس رو امتحان کنید، ببینید همون چیزی که میخواید هست یا نه
[عکس: CGD.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: not a real indie ، shazde ، Kiarash ، mohsen_nasri
(1397/5/22، 03:55 عصر)mahdi_R8095 نوشته: سلام، این سورس رو امتحان کنید، ببینید همون چیزی که میخواید هست یا نه

چه کمکی یعنی واقعا کردی.هزار تا سپاسم برات تو پستای مختلف بزارم کمه.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/5/22، 03:55 عصر)mahdi_R8095 نوشته: سلام، این سورس رو امتحان کنید، ببینید همون چیزی که میخواید هست یا نه

ببخشید ولی دوباره به مشکل خوردم.این اتفاق موقع جانشینی موانع و ایونتا برام اتفاق میفته.
[عکس: Screenshot_20_.png][عکس: Screenshot_28_.png][عکس: Screenshot_20_.png][عکس: Screenshot_29_.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
منظورت اینه که سرجاشون نیستن
به زودی 

اولین بازی من

به نام Speaker tiles

سبک بازی موزیکال

سپاس و اعتبار فراموش نشه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام، ایونت ها که به نظر درست میان

شاید مشکل از Image point ها باشه، ایمیج پوینت اسپرایت تون رو چک کنید ببینید جاش درست هست یا نه
[عکس: CGD.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: