مکاتبه با سیرا
من فکر کنم با این مکاتبات کاری می کنید که کلاً آیپی ایران رو مسدود بکنن
توی پیام بهش گفتی ما ایرانیها(هههه) داریم از نسخه کرک شده استفاده می کنیم(دزدی می کنیم و به ریشت می خندیم)
و بیا و مفتی بهم کانس بده(همون که کیارش گفت) و یه سری حرفای خنده دار دیگه ...
منم یکسال پیش بهش پیام دادم که میخوام محصولتو بخرم ولی برای من که ایرانم گزینه خرید نمیاد
در جواب گفت متاسفیم و فلان و کشور شما تحریمه و این برای بیزنس ما خطرناکه
هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت سیرا محصولاتشو به ایران نمیفروشه(مگر اینکه تحریما جمع بشه)
حتی اگه تحریمم بردارن، با این نامه نگاری شماها ایران دیگه قطعا توی لیست سیاه سیرا رفته(واقعا ممنون)
دست از توهم و خیالبافی بردارید و بصورت خودجوش زیراب ایرانیا رو نزنید(واقعا اقدام تحسین برانگیزی کردین)
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman
(1400/1/11، 02:27 عصر)persiangamer نوشته است: من فکر کنم با این مکاتبات کاری می کنید که کلاً آیپی ایران رو مسدود بکنن
توی پیام بهش گفتی ما ایرانیها(هههه) داریم از نسخه کرک شده استفاده می کنیم(دزدی می کنیم و به ریشت می خندیم)
منم یکسال پیش بهش پیام دادم که میخوام محصولتو بخرم ولی برای من که ایرانم گزینه خرید نمیاد
هیچوقت و هیچوقت و هیچوقت سیرا محصولاتشو به ایران نمیفروشه(مگر اینکه تحریما جمع بشه)
حتی اگه تحریمم بردارن، با این نامه نگاری شماها ایران دیگه قطعا توی لیست سیاه سیرا رفته(واقعا ممنون)
دست از توهم و خیالبافی بردارید و بصورت خودجوش زیراب ایرانیا رو نزنید(واقعا اقدام تحسین برانگیزی کردین)

بله دوست عزیز حق با شماست...
من معذرت میخوام...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein ، ᔕinaᗪehghani ، MrAlvand
persiangamer .
شما لطف کن به افراد حمله نکن نگران خراب شدن جلوه ایران جلو سیرا نباش 

من با ایده نریمان و استاد رضایی موافقم
و به نظر من کار درستی هست که نه به عنوان ایرانی
به عنوان یه مصرف کننده بهشون بگیم که بخش خرید مادام العمر به سایت شون اضافه کنن
قطعا اگه تعداد ایمیل ها زیاد باشه بررسی میکنن
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein ، ᔕinaᗪehghani ، Mehrdad ، nariman
(1400/1/11، 02:27 عصر)persiangamer نوشته است: حتی اگه تحریمم بردارن، با این نامه نگاری شماها ایران دیگه قطعا توی لیست سیاه سیرا رفته(واقعا ممنون)

‌ببخشید مگه ما تو ایمیل بهشون توهین کردیم یا انجین رو زیر سوال بردیم که بخوان ما رو توی لیست سیاهشون قرار بدن ؟!
اگه قرار دادن توی لیست سیاه به این راحتی بود که هر کی به یکی دیگه میگفت بالا چشت ابرو باید ببریش تو لیست سیاه .
بعدشم به قول آقا رضا ما به عنوان یه مصرف کننده داریم نظرمونو میگیم ، مشکلی هم نداره .. حرفی بدی که نمیزنیم به قول معروف سنگ مفت گنجشک مفت ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، MrAlvand ، Mehrdad ، nariman
(1400/1/11، 02:57 عصر)rezamms نوشته است: persiangamer .
شما لطف کن به افراد حمله نکن نگران خراب شدن جلوه ایران جلو سیرا نباش 

من با ایده نریمان و استاد رضایی موافقم
و به نظر من کار درستی هست که نه به عنوان ایرانی
به عنوان یه مصرف کننده بهشون بگیم که بخش خرید مادام العمر به سایت شون اضافه کنن
قطعا اگه تعداد ایمیل ها زیاد باشه بررسی میکنن

حمله! یه انتقاد ساده کردم
من یه حرف منطقی زدم و استارتر محترم هم پذیرفتن و لذت بردم از انتقاد پذیریشون
اگر باعث مکدر شدن ایشون شدم عذرخواهی می کنم

در جواب کاربر محترمی که میگه توهین نکردیم:
این که به یکی بگی محصولتو کرک می کنیم و استفاده می کنیم(همه ایرانیا) و تا حالا هم حال کردیم باهاش و اون یکی محصولتم بده حالشو ببریم، ولی چون محترمانه بهش میگیم انتظار داریم بهش برنخوره
سازندگان کانستراکت از اول زندگی غرق در رفاه بودن و هیچوقت نمیتونن فقر و شرایط سخت ایرانیها رو ذره ای درک بکنن و بهمون حق بدن که چرا کرک می کنیم و ...

در جواب کاربر کیارش که گفت کانستراکت3 برای بازار داخل خوب نیست باید عرض کنم که بنیاد ملی بازی سر دشمنی تمام عیار بسته و بازار کم سود داخلی رو برامون نابود کرده و تی ان تی زیر بازار داخلی گذاشته و اینقدر هم برنامه برای اذیت کردن بازیساز دارن که هیچ رقمه نمیشه از زیر ممیزی زنده بیرون اومد
به فکر بازارهای بزرگتر باشید
ببخشید یه کم جو دادم
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
سلام و خسته نباشید به اساتید
ایده و راه حل قشنگی برخی از عزیزان دادند
ولی
صرفا از این ب بعد اگه کسی خواست پیام بده برای این مسئله به سیرا
نگه ما ایرانیا بگه ک ما بچه های انجمن
تا ایرانی های عزیزی ک حتی ویندوزشونم کرک شده هست بشون برنخوره و یا .......هرکیم از این فرآیند خوشش نیمد دیلیت اکانت کنه و یاعلی 
ک بعدا باقی کار نشع ک هرچیزی بگه و درخواست رو ب گدایی یا هرچیزی ربط بده(بر اساس دیدگاه برخی عزیزان اگه باشه حتی همین درخواست کمک های انجمن هم گدایی تلقی میشه)
نشستید کاری ک پیش نمیبرید و ی جمعی هم ک میخواد کمک کنه و همه راه هارو امتحان کنه رو تخریب و دلسرد میکنید و میشینید میگید ی روز خوب میاد
حکایت خیلی جاهاس این قضیه 
.....
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein ، nariman ، ᔕinaᗪehghani ، علیرضا_
(1400/1/11، 02:27 عصر)persiangamer نوشته است: من فکر کنم با این مکاتبات کاری می کنید که کلاً آیپی ایران رو مسدود بکنن

نه اونا هیچوقت مسدود نمیکنن. چون اولا آنچنان شرکت بزرگی نیست که بخواد از این حرکتها بزنه ( منظورم به Adobe هست که آی پی رو روی ایران بسته که اونم واقعا حق داره . بعدا سر فرصت توضیح میدم چرا )  بعد هم از خداشه شما محصولاتش رو بخرین.

بعد هم اینکه حتی اگه اسم ایران تو لیست هم نباشه شما میتونید به صدها روش بخرید. حتی اگه بعد هم بفهمن شما از ایران هستین نه تنها چیزی نمیگن بلکه تشکر هم میکنن. وگرنه من نمیتونستم فیوژن و محصولات دیگه اش رو بخرم. اونجا هم تو استورش ایران نیست. جالبه بگم موقع خرید چند مورد دیگه خودشون راهنماییم کردن که چطوری از ایران بخرم!!!! . بنده خداها موقع پابلیش "آناهیتا" هم نوشته بودن "یک بازی با افتخار از ایران". دیگه خداییش چی میخوایم.
اینقدر هم دیگه خواهشا سیاه نمایی نکنید.

پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، persiangamer ، Hossein ، nariman
(1400/1/11، 04:33 عصر)persiangamer نوشته است: در جواب کاربر محترمی که میگه توهین نکردیم:
این که به یکی بگی محصولتو کرک می کنیم و استفاده می کنیم(همه ایرانیا) و تا حالا هم حال کردیم باهاش و اون یکی محصولتم بده حالشو ببریم، ولی چون محترمانه بهش میگیم انتظار داریم بهش برنخوره

‌شما رو نمیدونم ولی من یا جناب نریمان یا هر کس دیگه ای تو پیامی که به سیرا دادیم نگفتیم ما محصول تو رو کرک کردیم خیلی هم کار درستی کردیم نوش جونمون بترکه چشم حسود .... ،  توی پیام ،خود آقا نریمان هم گفتند که خیلی متاسف هست که از نسخه کرک شده کانستراکت استفاده کرده و چاره دیگه هم نداشته و الا آخر ..
و نکته بعد هم اینکه حرف شما درست ولی اگه طبق گفته جناب نریمان سیرا یکم دوراندیشی بکنه و کاربران ایرانی رو هم نگه داره حتی به رایگان ، باعث افزایش محبوبیت خودش شده و کاربرای خودش زیاد میشن و این حرفی بود که به سیرا زدیم نه چیز دیگه .
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، nariman
سلام به همه
بنظرم اينكار رو نكنيد!
من چندبار تجربه ي تلخ اين كار رو با نرم افزار هاي ديگه دارم و اينه نتيجه ي اينكار البته بعد از پيام هاي واقعا بي شرمانه اي كه فرستادن برام...
براي مثال برنامه ي اتوپلي مديا استوديو ...
تقريبا همون ايميل آقاي نريمان و بقيه دوستان و نتيجه چيزي جز بستن آيپي من و بن كردن اكانت من داخل فروم نرم افزار نبود البته من حرفي از رايگان استفاده كردن نزده بودم... (با اينكه اگر سوالي پرسيده ميشد توسط من داخل فروم بي جواب نمي موند...)...
https://uupload.ir/files/jftq_03-31-2021_04-56-40_ب.png
(Ulrich مدير انجمنه)
البته نميدونم مديران كانس چه اخلاقي دارن اما اين تجربه ي من بود كه به قول معروف مار گزيده از ريسمان سياه و سفيد ميترسه ...
شايد آقاي اشلي به حرف ما گوش بده شايدم ...
بازم هر جور ميدونيد ...
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: nariman ، Hossein
اینطور که من میدونم آقای اشلی مرد خوبیه
(1400/1/11، 05:05 عصر)SinaDehghani نوشته است: سلام به همه
بنظرم اينكار رو نكنيد!
من چندبار تجربه ي تلخ اين كار رو با نرم افزار هاي ديگه دارم و اينه نتيجه ي اينكار البته بعد از پيام هاي واقعا بي شرمانه اي كه فرستادن برام...
براي مثال برنامه ي اتوپلي مديا استوديو ...
تقريبا همون ايميل آقاي نريمان و بقيه دوستان و نتيجه چيزي جز بستن آيپي من و بن كردن اكانت من داخل فروم نرم افزار نبود البته من حرفي از رايگان استفاده كردن نزده بودم... (با اينكه اگر سوالي پرسيده ميشد توسط من داخل فروم بي جواب نمي موند...)...
https://uupload.ir/files/jftq_03-31-2021_04-56-40_ب.png
(Ulrich مدير انجمنه)
البته نميدونم مديران كانس چه اخلاقي دارن اما اين تجربه ي من بود كه به قول معروف مار گزيده از ريسمان سياه و سفيد ميترسه ...
شايد آقاي اشلي به حرف ما گوش بده شايدم ...
بازم هر جور ميدونيد ...

از دانش خود ، همیشه بهینه استفاده کنید !
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,833 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,564 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,305 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,586 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli
  یونیتی که میگن اینه؟ Amirhesam.KH 18 8,836 1399/7/23، 09:58 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: